| Adrianman a întrebat:

Cum pot invita o fata in oras?

Răspuns Câştigător
| qMihaaaLuvYou a răspuns:

Mai intai... Daca stii ca ea te place fa-ti mult curaj si daca nu esti sigur de acest lucru incearca sa flirtezi si sa vezi reactia ei iar in momentul in care tu iti da iseama ca o poti invita si crezi 100% ca va spune da Iti urez Baftabig grin

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai simplu este verbal, nu prin facebook, messenger sau altceva.

| cristiiiiiii a răspuns:

Te duci la ea si ii spui sau poti incerca si pe net daca esti mai timid happy

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Te duci la ea si ii propui, cum altfel? laughing Sau pe net, ca sa scapi de emotiihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic

| LineGuide a răspuns:

Foloseste-te de acel creier pe care il ai.Nu o lua cu romantisme sau cu diferite replici ciudate.Foloseste-te de punctele ei slabe si nu uita sa o faci cu cuvinte cat mai putine, si cat mai direct.
Mult noroc!

| TuRneR01 a răspuns:

Poti sa-i ceri sa vorbiti in particular si ii spui atunci sau m-ai simplu pe facebook, messenger etc...

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Inainte incearca sa intrii in discutie cu ea, nu fi indiscret, comporta-te normal, pana cand ajungeti la o discutie mai delicata.
Atunci ii propui sa iasa in oras, la o ciocolata calda ( acum ca e si frig ) sau la un ceai, orice. Poti vorbi cu ea pe net, telefon sau face2face ( fata in fata ).
Mult succes!

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

O prinzi intr-un moment linistit! O intrebi ce face in seara aia si ii propui sa va vedeti, iar atunci o duci unde veri.

| Andreas757 a răspuns:

Cand vine spre tine rogi un prieten/a sa i puna pedica si tu o prins si va uitati in ochii unu la aru si o inviti in Oras. atata tot la mine a mers cu 2 dar a 3-lea n-a mers mult noroc la tine. Funda