| Kent2142 a întrebat:

Daca ati invita o fata in oras? cum ati face si unde ati invita-o?

4 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Pur si simplu ii zici daca vrea sa iasa cu tine.|Nu cred ca te va refuza.Invit-o la un film, la o prajitura, in parc ceva.

| Florescu23012000 a răspuns:

Pai e simplu. Spune-i asta in fata. Asezati-va undeva si apoi ia-o usor de mana si intreab-o daca vrea sa mergeti in oras. Daca ai florin in parc, prima data mergeti acolo, rupe o floare si dai-o ei. Spune-i ca e mai frumoasa decat floarea respectiva. Sau ii poti cumpara chiar tu una pe care sa eu-o dai cand va intalniti.O poti lua din gradina, gestul conteaza Daca nu, mergeti la o cofetarie si cumpara-i o prajitura. Spune-i ca e la fel de dulce ca ea doar ca. pe ea nu o poti manca :v. Apoi, du-o undeva la biliard, sau alte activitati. Invat-o sa se joace, va fi amuzant si placut. Fa asta daca ai cu ceva( aici ma refer la bani) si mai ales daca esti sigur ca fata accepta. Altfel, risti sa te faci de ras.

| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Compoarta-te cat mai natural si fii tu uinsuti

| Kent2142 explică:

Merci mult pentru raspunsuri happy, chiar apreciez big grin, dar m-a refuzat.