Întrebare recomandată | Sportacus123 a întrebat:

Cum se invită o fată în oraș?

9 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Tu chiar nu realizezi că deja ai traversat demult în domeniul penibilului cu întrebările astea?

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns (pentru johnnny123):

Pe bune deja incepe sa-mi fie mila de el rolling on the floor, cand ii auzi de zici ca e dracu o inginerie sa te duci sa te bagi in seama cu o fata.Prostii astia nu inteleg ca DACA GANDESTI ma refuza, ramai cu labuta.Mai bine te refuza 10 si una nu, decat sa nu te refuze nimeni si sa nu incerci deloc.De asta se cred si femeile astea prea importante in 2024, din cauza baietilor de genu care le considera pe femei niste zeite.

| gabicoo a răspuns:

Îi zici: "Hai fă, ieșim diseară la un suc și o prăjitură?" și în același timp învârți în aer in jurul degetului arătător de la mâna dreaptă cheile de la Mercedes.
Dar tu cum nu ai așa ceva, n-ai nici o șansă.

Dar parcă spuneai că are maică-ta o prietenă pensionară. Încearcă să o agăți și mergeți împreună până la mall cu autobuzul.

| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Vere ai 22 de ani in plm..iesi pe afara si baga-te in seama cu oamenii ca sa prinzi incredere in tine.Vai de capu tau in fiecare zi pui o intrebare de genu. vrei sa te luam noi de manuta si sa te ducem la femei? Du-te tata pe afara si baga-te in seama cu ele.Pana la 30 de ani poate apuci sa te bagi in seama.

| Kiran a răspuns:

Salut, din punctul de vedere al unui adult ar spune sa ii spui direct fetei ce intentii ai, nu stiu, un buna, ceva discutie si introduci in subiect daca este libera saptamana X,

Personal afla cate ceva despre fata, un fel de "urmarire / stalking" sa vezi daca nu are iubit / iubita sau daca nu cumva place pe cineva, buna ideea "adultilor", insa. nu stiu, pare putin prea usor, oricum, in urmarirea aia poti afla si ce locuri ii plac, hobby-uri, etc si poti dezvolta un intreg mod de a o surprinde.
In caz ca fata se incadreaza in tipologia fetei moderne, recomand sa faci ce spun adulti, doar du-te la ea si asta este.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Daca nu ai masina, tii la vedere o confectie de prezervative XXl si o intrebi daca vine la un suc.

| ArchangelElohim a răspuns:

Te duci la ea si ii spui tot ce simti pentru ea si ca iti place de ea, nu ai decat 2 optiuni, sau te place sau iti da o palma. daca te place apoi invit-o in oras! simplu

| antonioger a răspuns:

Buna iubire ce zici iesim putin in oras? Pot fi ghidul tau pentru o zi.

| gicuane555 a răspuns:

Cu cuvinte