| theDrifter a întrebat:

Cum pot sa atrag o fata?big grin FUNDA

Răspuns Câştigător
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

E usor.Fii tu insutiwinking.Daca te vei schimba atunci fata aceea nu va mai sti ce sa creada "cine esti u cu adevarat?". Poti sa vorbesti cu ea ca si cad ati fi prieteni buni, uita-te la ea cu o privire "furisata". Noroc cu eawinkingsi numai bine.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand incerci sa aflii daca are gagic sau ii place de un individ daca da atunci las-o impace daca nu atunci te faci amic cu ea si dupa o vreme de relatie amicala ii propui sa iti fie iubita ta si vezi ce zice.

| Ambasada a răspuns:

Cocalarule rolling on the floor!

| orlandoene a răspuns:

Cu poezii si un buchet de trandafiri.