| crazy59 a întrebat:

Cum sa atrag o fata?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Fii tu isuti, nu icerca sa pari cea ce nu esti! Asta e cea mai buna metoda sa atragi fete serioase langa tine!

| Ys a răspuns:

Buna in primul rand cred ca ar fi bine sa vorbesti cu ea sa vezi daca este asa cum crezi tu, dupa aia sa fiti prieteni sa sa vorbiti orce, sa va intalniti mai des si daca si ea simte ce simti tu pentru ea o sa fiti si impreuna cred ca asta este cel mai bun mod.Nu ca altii care nici nu se cunosc bine si sunt impreuna.In fine asa as dori eu sa fie.

| 5a a răspuns:

E o intrebare destul de complicata, faza este ca ea daca nu te place nu ai ce sa-i faci, dragostea nu merge cu forta. Eu de exemplu am patit mai demult o fata cred ca vroia sa faca sex cu mine ( vorbesc la modul ce-l mai serios ) eu pur si simplu am refuzat-o deoarece nu imi placea de ea. E o chestie foarte rara pe care o intalnesti la barbati, intr-adevar iti produce placere dar daca nu mi-a placut nu am avut ce-i face :!) soo daca nu te place las-o balta!