| 4b a întrebat:

Extremele se atrag?

Răspuns Câştigător
| petruclaudiu78 a răspuns:

Da, se atrag pana se ciocnesc si sar scantei.

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Categoric!

| Pho3nix a răspuns:

Si uneori si-o cam trag.

| Tania a răspuns:

Cam da! Dar nu pot sa traiaca mult timp impreuna...in sensul de a locui si a te vedea cu ea non stop.
Se mai pot atrage si pentru.ca se completeaza unul pe celalalt.

| aliybella a răspuns:

De obicei da, pentru ca unul lasa de la el altul nu, insa pe parcursul relatiei nu mai sunt atat de diferiti. Incep sa-si ia din calitati/ defecte si incep sa se inteleaga mult mai binewinking

| BlueDreams a răspuns:

Buna intrebare si da este adevarat, dar nu intotdeauna.Acele extreme care se completeaza reciproc si care totusi gasesc un punct comun oricat de mic ar fi el.Intre doua persoane de sex opus atractia asta se numeste simplu atractie sau daca vrei chimie.De obicei genul asta de relatii sunt extrem de pasionale la inceput si pot continua pentru o foarte lunga perioada de timp, dar cum am zis NU TOATE.DEci ca raspuns final: da, extremele mai tot timpul se atrag.winking

| luciana200972 a răspuns:

Mai tot timpul!

| MissLove a răspuns:

Da. extremele intotdeauna se atrag. deoarece se contopesc. hai sa iti dau un exemplu sa intelegi... " intr-un cuplu. ea are imaginatie si el nu. " daca ar fi ca ambii membrii ai cuplului sa fie lipsiti de imaginatie s-ar creea monotonia si cuplul s-ar destrama, dar si daca ar fi cu o imaginatie prea bogata ar rezulta un haos love struck asa ca. ajung la o singura concluzie. care este si intrebarea ta. Da! extremele intotdeauna se atrag!winking

| Inovation31 a răspuns:

La ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaalaughing


e foarte adevaratbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul meu da.
Pe mine ma atrag baietii cuminti, pentru ca ma ambitioneaza sa fiu si mai nebuna laughing.
Cei care au caracteru ca mine ma plictisesc, imi taie elanu, ma obosesc happy.
Bine ca exista si exceptii, cand suntem la fel si merge relatia.

| HoneyBunnie a răspuns:

Da e true, si e cam superficial d p meu dv, adica cu timpu se vad defecte care deranjeaza, sau apar neintelegeri. dar e tentant, si poate fi un nou inceput, adica te poti schimba tu, in bine sau pur si simplu sa adopti un nou stil; insa sunt si influente negative. Sau poti schimba tu oameni... depinde