| ivan20001801 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata ea ma vrajit si nu pot nici de cum sa o uit cum sa o cuceresc?

5 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Te poti apropia de ea prin gasirea unor interese comune, discutati despre tot felul de chestii, sa vada ca esti interesat de ea. Dar, o singura chestie. nu pomeni de sex! Nici macar aluzii pe tema asta. Fii tu insati, fii sincer si chiar spune-i ca te atrage foarte mult, fa-i complimente, etc :* bafta!

| Cdzgariat a răspuns:

In primul rand sa i faci complimentesmugsmug, apoi totul vine de la sinesmugsmug:*! bafta!

| DarkTerror a răspuns:

Incearca sa flirtezi putin cu ea, fii atent daca iti raspunde la flirturi, si cand prinzi un moment prielnic intreab-o.(ai grija sa nu ai be prieten)

| Lays17 a răspuns:

Bai frate, really? Nici sa scrii nu stii laughing,, ma''...N-ai mai mult de 13 ani...

| mikysamy a răspuns:

Stai si vorbesti cu ea mai mult ii zici glume si de astea si cand te crede de treaba si esti aproape sigur ca te place te duci langa si te faci ca ii spui ceva la ureche si atunci o pupi asa am facut eu...mia reusit.Bft