| badb0y a întrebat:

Cum pot sa fiu cu o fata daca eu o plac si nu stiu daca ea ma place?

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Vorbiti! Comunicati! Vezi cand va puteti intalni sa vorbiti cate-n luna si in stele. Daca va stii cum sa intretina convorbirea cu tine, iti vei da seama daca va potriviti. Fii atent la ceea ce spune, ce vrea sa exprime prin mimica, tot! Incearca sa-i ghicesti astfel ideile si vei stii ce ai de facut.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrabo nu se stie ce face norocui cand pleaca si un se duce happy poate si ea te place thinking

| bogdan_2474 a răspuns:

Te duci la ia si ai spui daca, vrea sa iasa cu tine, simplu de zis dar greu de facut, incearca sa ai mult curaj succes.