| Alexandra_Larisa_1994 a întrebat:

Cineva ma place dar nu stiu ce sa fac ca si eu il plac.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si eu plac moartea dar nu stiu daca ea ma place, vreau sa mor sa stiu, eu as vrea sa imi tai venele dar ale mele sunt prea groase sa mi le tai, nu vrei sa imi dai mana ta?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vorbeste cu el, halele maica sfanta

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti prea timida si nu reusesti sa-ti infrangi teama de a-i spune/exprima in mod direct, fata in fata, ai putea sa-i transmiti gandurile, sentimentele si dorintele tale printr-o anumita metoda de comunicare dintre cele avute la indemana, cum ar fi fb, skype, messinger, etc. Prima data trebuie sa incerci sa deveniti prieteni, bineinteles daca si el doreste si va accepta. Doar in acest mod te vei putea apropia de el si atunci ai avea speranta ca in timp s-ar putea ca prietenia dintre voi sa evolueze si chiar sa se transforme intro relatie.Te sfatuiesc sa incerci sa devii putin mai tupeista si sa-l abordezi prin orice metoda sau mijloace de comunicare sa-i dai de inteles ca-l placi. Totusi cel mai indicat ar fi sa o faci in mod direct fata in fata pentru a-i spune, anunta ca ai dori sa deveniti prieteni sau chiar mai mult in cazul in care doreste si el acest lucru. Nu este deloc deplasat ca fata sa fie cea care ia initiativa. Succes!

| Doub a răspuns:

Şi pe mine cineva mă place şi eu îl plac, şi nici eu nu ştiu ce să fac...

Hai să plângem împreună. crying

| WaterDrop a răspuns:

Te duci la el si ii spui ca il placi si tu la randul tau. Apoi traiti fericiti pana la adanci batraneti.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Stai in spatele lui cu o prietena.
Ciupestel fulgerator (NU TARE!).
Cand se intoarce, arata spre prietena ta.
Felicitari. Ai facut o gluma. = Ai sparte gheata.