| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-i arat ca-l plac? Sunt o fire timida. Am aflat de la prieteni ca el s-ar combina cu mine dar cica acum vorbeste cu alte fete. Il plac si as vrea sa fiu cu el

8 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Fa rost de id-ul lui, si vorbeste cu el cat mai mult. big grin
Cand incepe sa te bage el in seama, propune-i sa iesiti la un suc si de acolo toate o sa mearga de la sine... big grin

| Annye_2425 a răspuns:

Singurul mod in care poti arata ca il placi este sa i comunici asta sau cel putin sa ii dai de inteles. Faptul ca mai vorbeste si cu alte fete e normal.nu are prietena si nu inseamna ca trebuie sa vorbeasca doar cu baietithinking lasa emotiile si vorbeste cu el ca nu ai nimic de pierdut ci doar de castigathappy bafta

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Pai sunt prietena cu el. Ma refer la relatia de amicitie. Si eu ma gandeam la iesitul la suc dar.Am zis ca maine sa iesim toti din gasca la un bowling...Si poate ma apropii de el. Ce ziceti?

| Nasu a răspuns:

Iulia eu iti dau un sfat du-te doar tu cu el si asta cat mai repede posibil faceti un lucru in 2 ca sa te poti apropia un suc o pizza o prajitura un film 3D de preferat sa ai motiv sa mai sari pe el din cand in cand nu ai idee cum e la 3D si cu ochelari au mama faci pe tine de ras la cinema ia-ti inima in dinti si fa cum iti spune sufletul ori la baR ori la spital

| Zorr0 a răspuns:

Daca si lui ii place de tine
ai sanse sa fii cu el
pai dai semne
poartate frumos cu el fa-i complimentewinking
si daca el iti raspunde la fel toata treaba ii ca si rezolvata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l mai baga in seama o sa se simta la fel

| Lucy_6295 a răspuns:

Bai daca ai aflat ca s`ar combina cu tine schimba ceva. Nu stiu intra in vorba cu el, si din mici glume spune-i ca il placi sau ceva de genu fa ceva ca sa`si dea seama ca si tu vrei. Tu fiind timida o sa creada ca nu vrei, ca nu e genul tau, sau ceva asemanatorbig grin
Deci da`i drumu` si Comunicaa cu elbatting eyelashes

| Cosminutz a răspuns:

Incearca sa fii cat mai apropiata de el, sa vb mai mult si arata-i ca vrei neaparat sa fii cu el