| GabriellaGabby a întrebat:

Buna TPU
Imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa.
Nu prea vorbesc cu el pentru ca imi cam este rusine iar cand vorbeste el cu mine nici nu imi gasesc cuvintele >:". Si am observat ca, cu mine se comporta altfel, cu celelate fete se poarta altfel, le pune mana pe sani, pe fund dar cu mine se comporta altfel e mai cumintehee hee si de obicei el e o fire calma, cuminte.
Si cum as putea sa ii arat faptul ca il plac fara sa ii spun, adica sa observe el singur ca il plac.
Multumesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine ii zici direct decat sa-i dai de inteles, asa alta daca i se baga pe fir ramai in pierdere.

| pwp a răspuns:

Uita-te la el si zambeste-i big grin
Poate ii place de tine pentru ca esti mai inaccesibila..adica nu i-ai permite sa te pipaie cum fac colegele tale.
Esti putin curvar big grin, deci ai grija.
Sper ca te-am ajutat :*

| StaceyG a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el mai mult si nu te intimidat asa cand vorbesti cu el.Si eu cred ca a observat ca il placi sau te place si el pe tine si poate de aceea nu se comporta cu tine ca si cu celelalte fete.
Fii tu insati isi va da singur seama.