| snoooooooooopy a întrebat:

Cum pot sa-i spun ca-l iubesc intr-un mod mai special?

Răspuns Câştigător
| AmateurJerk a răspuns:

Nu trebuie să-i spui neapărat. Trebuie să-i arăți. Dar nu trebuie să-i arăți sânii, cum zice IloveKazimir și nici sfârcurile. Trebuie să o faci prin fapte. Să fi foarte nice, politicoasă cu el, să fii apropiată de el. Vorbele nu prea au valoare. Sau dacă ai talent la poezii, desene, muzică, poți face ceva drăguț pentru el, adăugând : Știi, cred că ești primul căruia îi fac așa ceva.De obicei băieții sunt foarte atenți la așa ceva.
Sper că te-am ajutat. Baftă!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii pui mana la ochi si te apropii la urechea lui si ii soptesti incet (te iubesc).

| alexutza003 a răspuns:

De exemplu daca ai 5 luni cu el sau cate aveti voi impreuna fai 5 cutiute si ascundele prin casa in fiecare cutie scrii un biletel unde o gaseste pe cealalta si in ultima cutiuta pui un mesaj cu te iubesc daca sunteti de de 2 trei ani pui 3 cutii si tot asa intelegi tu

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Mai tii minte cum ne-am cunoscut?
viata mea nu ar fi fost la fel daca nu te vedeam pe tine

| Kazimir a răspuns:

Ii arati un san... sau pe amandoi

| Stefaan a răspuns:

Il sarutitongue