| psvita12345 a întrebat:

Intr-o luna e ziua fetei pe care o iubesc si as vrea sa stiu ce cadou as putea sa-i dau, dar ceva special si prin asta sa-i si spun ca o iubesc si ca vreau sa fiu cu ea. Ceva idei?

7 răspunsuri:
| AlinSiAtat a răspuns:

Crezi ca o sa mearga? Iti zic eu ca nu. Au trecut vremurile astea. Acum mna, nu stiu ce varsta aveti. Baga-te in seama cu ea, poarta o conversatie, doua, trei, invit-o la un suc/cafea/bere.

| 1Me9 a răspuns (pentru AlinSiAtat):

Exact man. Ceva gen,, hai la o bere fa, ca tot e ziua ta"... Ma lasi

| 1Me9 a răspuns (pentru AlinSiAtat):

I-ai un BMW si o sa fie cu tine.Garantez

| AlinSiAtat a răspuns (pentru 1Me9):

Pai si tu esti un copil. Evident ca nu stii nici tu. Fii ma serios, te duci la o fata si ii zici ca o iubesti, ce reactie crezi ca o sa aiba? "Vai, si eu te iubeam in secret dar mi-a fost rusine sa iti spun." treziti-va ma la realitate.

| Aika十六 a răspuns:

Ii poti lua un ursulet mic de plus, o bratara, cercei sa un lant de argint. Si ii scrii pe un biletel, decupat in forma de inima, o declaratie frumoasa.
Pa, pa!

| Anonimplaygirlls a răspuns:

I ai niste trandafiri vreo 3 si un pandantiv sau o brățară. Si zii ca vrei sa i zici ceva si apoi fi tu.
Ps, interesraza te înainte daca e cu cineva, intreab o pe prietena ei cea mai buna ce părere are despre tine, ca sa nu ramai cu florile si micul cadou degeaba

| Carrefour a răspuns:

Asta este si problema mea seniore
eu o sa i dau o mare pl cred ca o sa i placa mama si mie ce o sa mi mai placa face 16 ani putem sa ne **** in sf