| thedster a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete care este in clasa cu mine ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Adyr0 a răspuns:

Glumeste si tu cu ea mai intai, tachineaz-o, vezi cum se comporta in preajma ta. Nu poti sa te duci la ea si sa-i zici din prima " Te iubesc" pentru ca o va bufni rasul laughing sau o vei speria daca e mai timida, iar tu vei ramane cu buza umflata. Stii tu ca graba strica treaba. Mai bine incet si sigur decat repede si praf.

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Exact cum ne-ai scris noua. Draga mea, te iubesc, si asta nu de acum, ci.

| Miauti a răspuns:

Pai daca ii spui ca o iubesti s ar putea sa fuga. Mai bine ii zici ca o placi.

| VIPER a răspuns:

Dc o iubeste? baaaaaaaaaaaaa unde a ajuns lumea frate! pai e frumoasa einstein daca ii place are motive ce oi vrea sa afle toata tare d ce o place el.iti dau eu un sfat da-te tare si pe langa ea.nu te lasa usor ca o fura altul si dupa aia stai ca mine ca cucu in iarba

| VIPER a răspuns:

Babriela! daca citeai mesajula ala asa cum am vrut eu sa il spun acum intelegeai aletceva dar mai bine lasa ca nu ma intelege nimeni ce vreau sa zic

| nightgabriela a răspuns:

Nu te supara ca te intreb. dar de ce o iubesti?

| nightgabriela a răspuns:

Viper einsten... daca ai fi putin destept ti-ai da seama ca nu poti iubi pe cineva doar pentru ca este frumoasa, frumos! Si asa se intampla cand pui o intrebare pentru toata tara.

| thedster explică:

Mda am mai glumit cu ea din astea si nu s-a suparat chair ii palcea dar imi e ca daca ii zic dupa nu o sa mai vb cu mine si suntem prieteni buni...