| Alinaalian1234 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unui baiat ca nu il plac si ca nu vreau sa fiu cu el? dar intr-un mod mai finut big grin
funda

4 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Daca te-a intrebat zii asa::
Eu nu am sentimente pentru tine!

P.S. nu exista minciuna finuta
ci doar adevar crud

| Metaloco a răspuns:

Ii spui : esti dragut dar imi pare rau k in tine vad numai un amic nimic mai mult

| SakuraBeauty a răspuns:

Nu proceda ca toti ceilalti nu ii ignora pe cei care te plac spune-i ca tii la el ca la un amic, ca la un frate dar nu ii spune direct si fara mila, pune-te si tu in situatia lui daca tie ti-ar placea de x sa spunem si el ti-ar spune in fata si direct nu te plac lasa-ma in pace cum te-ai simti? rezolva problema cu tact si eleganta. sper ca te-am ajutat :* bafta

| Hosa95 a răspuns:

Cel mai frumos si mai finut e sa-i spui ca ai prietenlaughing)