| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca il plac?
P. S.: Nu vreau sa se simta prost...
Funda :X

5 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el. Dar cel mai bine ar fi fata in fata ca sa ii vezi reactia. E cel mai bine. Inainte sa va cunoasteti mai bine apoi ii spui ce simti pentru el.

Multa bafta!kiss

| anonymus a răspuns:

Incearca sa-ti petreci mult timp cu el si isi va da seama singur!

| helgione a răspuns:

Stai linistita ca oricum i-ai spune nu se va simti prost. cel mult o sa ramana blocat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin alti prieteni...dar mai intai asigurate ca te place

| crazystorm a răspuns:

Pai prima data te dai pe langa el ...bla bla bla sau daca nu ai curaj sa ii zici in fata zii la un tel atunci o sa ai destul curaj sa o faciwinking