| Yasminegheorghiu a întrebat:

Cum pot sa il castig din nou?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca relatia s-a incheiat inseaman ca nu a fost una efricita si nu merita sa lupti sa re-inoiesti ceva care oicum nu va merge niciodata.
De ce ai vrea sa re-castigi un baiat/barbat care nu te-a iubit si nu te-a vrut langa el? Crezi ca s-a schimbat subit si acum are sentimente pentru tine?
Gandeste-te mult si bine, ca ceea ce vrei nu iti ofera un viitor fericit, ci doar pierde de timp si ambitie inutila.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic, sa fii indiferenta, mic sfat: majoritatea se intorc daca au impresia ca esti mai bine si fericita fara el, da-i sansa sa te recucereasca din nou si ai grija sa nu mai repeti greselile care l-au alungat, arata-i ca te-ai schimbat, daca e cazu sa faci o schimbare care sa-ti fie si tie benefica.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai impresia dar mai ales convingerea si speranta ca merita sa faci o noua incercare? Crezi ca s-a schimbat in mai bine fata de data trecuta? thinking

| Andreeush a răspuns:

De ce l-ai pierdut?

| Raven a răspuns:

Contează foarte mult motivul pentru care v-ți despărțit, de ce l-ai pierdut, dacă tot vorbim de recâștigat. Cât de tare ai dat-o în bară, dacă tu ai fost cea care a greșit. În cazul ăsta poate ar fi ceva șanse, în caz că n-a fost ceva foarte grav dar dacă e genul care zboară din floare în floare, nu prea sunt șanse să se întoarcă. Oricum, în lipsa detaliilor, sfaturile nu pot fi decât unele universal-valabile.

| gheorghe699 a răspuns:

Mergi mai departe.

| ciocanelul69 a răspuns:

Mai baga o fisa.