| caro1493 a întrebat:

Cum pot sa il fac pe baiatul care imi place mult sa se uite la mine, sa ma bage in seama? ajutati-ma si pe mine plss:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imprietenestete cu el si dupa o vreme ii spui daca vrea sa fie iubitul tau.

| Adelina_7468 a răspuns:

Tot ce stiu este ca pe baieti ii atrage respingerea, indiferenta. Iar despre stilul vestimentar... Incearca sa fii provocatoare, dar nu intr-un mod indecent, e prea usor pentru ei ca sa le placa.

| Meddy_5853 a răspuns:

Daca nu te baga el in seama, "da'te" tu pe langa el. Daca nu ii place de tine sau ceva in genu' te'ar ignora si incearca sa'l iei in brate: daca nu vrea, pleaca; daca vrea nu face nimic. Cine stie. smug poate intr'o zi smug?!

| Loredana_7953 a răspuns:

Apropiete cat mai mult de el si dai de banuit ca`l placi! Insa daca nu reactioneaza in nici un fel, fi indiferenta iar daca te place va veni el la tine!