| Pisicuta99 a întrebat:

Cum sa il fac pe baiatul de care imi place sa ma bage in seama?

4 răspunsuri:
| andreea_4134 a răspuns:

Fa rost d id`ul lui si vb ca el pe mess, apoi incepi sa ii dai cu buna cand te intalnesti cu el, si asa mai departehappy

| RimePeHartie a răspuns:

Pai depinde de situatie... daca el nici nu stie cum te cheama atunci imprietenestete cu un coleg sau un prieten de al lui si poate o sa va faca cunostinta... ii afli id'ul si mai il bagi si pe el in seama., cu timpul o sa vorbiti mai mult, chiar o sa ajungeti la o prietenie stransa si de aici incepe povestea voastra de dragoste

| MARS a răspuns:

Va suna cam foarte ciudat insa pentru voi fetele e mai usor, sa atragi atentia unui baiat, pentru voi au fost asa multe lucruri invintate cosmetici, etc. doar trebu sa stii sa te folosesti coresct de ele, e de ajuns sa pui corect o privire ca el. singur sa fuga dupa tine
Daca doresti sa se primeasca ceva intre voi., trebu doar sa ai curaj sa vorbesti cu el sa-l critici, da, sa zici ceva rau legat despre dinsul! apoi sa pleci,
deja el singura va dori sa afle de ce tu crezi asa, insa aici tu trebu doar sa te joci cu el
! va fi cam greu sa,, dar va drebui sa-l ignorezi! insa sa fie la limita
apoi peste ceva timp dupa ce voi deja veti duce multe comunicari(te asugur sa asta se la intimpla) tu trebu doar sa ii faci un cadou neobesnuit intr-un momnet neobesnuit si intr-un loc neobesnuit!
P. S. daca ce am scris mai sus te-a interesat, mai am cu ce sa te ajut aceasta a fost doar mici ideei!

| alexutz_6180 a răspuns:

Zambeste-i, incerca sa il bagi tu in seama.(esthi dragutz.etc).