| vladlávdiana a întrebat:

Cum pot sa imi conving prietena sa se culce cu mine? Dau funda celui mai bun sfat.

18 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Pai...e cam greu, incearca sa fi romantic, saruturi, mangaieri, poti sa-i dai cate o floare, la un moment dat o sa cedeze...baftawinking

| DouaPuncteD a răspuns:

Spune-i asa:
"Draga mea tin atat de mult la tine incat vreau sa mergem mai departe, vreau sa fii numai a mea, vreau sa facem dragoste, te iubesc prea mult si nu pot sa mai astept pana o sa mi te daruiesti cu totul. Ai incredere in mine iubita"

laughing Ce zici?

| ConnstanntiN a răspuns:

Un pumn in stomac, doi dupa cap si e rezolvata problema. Sa imi spui daca functioneaza.

| Adina77 a răspuns:

Nu trebuie s-o convingi.
Lasa sa vina totul de la sine.
Atunci satisfactie.

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Constansin si MeGusta sunteti nebuni? Cum puteti spune asa ceva? Iar pentr-u baiatul care a pus intrebarea incearca sa fi cat mai dulce cu ea, trebuie sa o iei cu incetul:daca te iubeste ti se va darui tie. Nu o obiga, nu asculta sfaturi proaste :*

| ConnstanntiN a răspuns (pentru FlorinaGeorgiana):

FlorinaGeorgian oare sunt nebun? happy

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Da esti nebun, sau maniac, sau obsedat de sex.

| ConnstanntiN a răspuns (pentru FlorinaGeorgiana):

Posibil, dar sigur nu atat de obsedat de sex pe cat esti tu big grin

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru ConnstanntiN):

In primul rand nici nu ma cunosti asa ca nu ai cum sa stii ceva despre mine iar in al 2-lea rand nu sunt obsedata de sex oh go on

| ConnstanntiN a răspuns (pentru FlorinaGeorgiana):

Ehh, pai atunci cum iti permiti TU sa iti dai cu parerea despre mine? happy ma cunosti de undeva? happy

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Comentariul tau vorbeste de la sine.

| ConnstanntiN a răspuns (pentru FlorinaGeorgiana):

Multumesc.

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Cu placere. Incearca sa nu mai lasi comentari din astea pentr-u ca este un lucru grav.

| ConnstanntiN a răspuns (pentru FlorinaGeorgiana):

Am o intrebare: oul invata gaina sau gaina il invata pe ou? happy

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Nici gaina nu poate invata oul, nici oul gaina avand in vedere faptul ca oul inca nu a devenit puisor, deci prin urmare nu poate comunica cu gaina sau invers happy

| ConnstanntiN a răspuns (pentru FlorinaGeorgiana):

rolling eyes incerc sa ma calmez, o zi faina iti doresc.

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru ConnstanntiN):

Multumesc si tie la fel happy

| MeGusta a răspuns:

Leag-o de un stâlp şi ameninţ-o că-i omori familia.