| Alecslisios a întrebat:

Cum pot sa imi cresc masa musculara in scurt timp ps fac sala da cum sa fac ca sa imi creasca mia repede? FUNDa

11 răspunsuri:
| badboy_6643 a răspuns:

Poti tine un regim cu mai multe proteine sau mai simplu poti cumpara proteinele de la farmacie costa vreo 30 lei.

| BBoyBogdy a răspuns:

Nu stiu

| GenEu a răspuns:

Proteine + Somn, odihna e cea mai importanta.

| anonimul a răspuns:

Fa inainte de culcare flotari pana nu-ti mai simti mainile, si cresti cu vre 3 pe seara, si intr-o luna faci cu 90 de flotari mai multwinking

| Alexu_6086 a răspuns:

Steroizi, suplimente si alte chestii de acolo... Nu sunt ele sanatoase deloc dar iti creste masa musculara intr-o luna cat altora in ani... Totusi te-as sfatui sa ai rabdare si pentru moment doar sa tragi de fiare si sa vorbesti cu instructoru de la sala daca vrei neaparat sa iei ceva. Daca nu vrei sa iei nimic dar vrei sa iti creasca masa (imposibil in scurt timp) incearca sa variezi exercitiile, pentru fiecare grupa de muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un plic de creatina +0. 5l apa si un baton de proteine(5 lei). poti sa mananci multa carne, alune, nuci si banane (astea contin foarte multe proteine)crede-ma ca daca faci cum am facut eu...am facut sala nu stiu cate luni si doar mi se faceau formele dar masa musculara nu crestea... fa cum zic eu si o sa ai rezultate in mai putin de o luna

| Florin_9237 a răspuns:

Poti incerca http://ecumsa.ro/......musculara. Sper sa te ajute

| andrei_2752 a răspuns:

Nu te lua dupa altii sa bagi proteine in tine deoarece mai tarziu cand nu vei mai avea timp de sala muschii se vor lasa si o sa arati oribil. sfatul meu este sa faci doua antrenamente pe zi si sa ai rabdare pentru ca masa musculara la incepatori creste mai greu.dar intr-un an se pun cam 7 cm pe brat

| edyhugoboss a răspuns (pentru anonimul):

Ai dreptate tu! eu asa fac mereu si sa stii ca este adevar am incercat pe pilea mea happy sa incercati caci chiar merge! happy

| Marius1985 a răspuns:

Incearca asta: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 pe mine m-a ajutat mult, si e masa musculara de calitate, nu se duce dupa.

| Adascalitei_Iuli_1989 a răspuns:

Http://www.fitnessculturism.com/2012/09/fit-body-ghidul-complet-pentru.html Aici gasiti tot ce aveti nevoie pentru a arata asa cum va doriti. Fie ca sunteti incepatori, fie avansati... Acum la doar 17 lei.