| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi rupa ata penisului fara sa merg la doctor... am 18 ani si inca nu s-a rupt ata chiar daca am avut relatii sexuale! dau fundita! Nu vreau sa am raspunsuri precum "de ce sa o tai" sau "las-o acolo ca nu te deranjaza"

4 răspunsuri:
| jucatoorul a răspuns:

Mai incearca relati sexuale si incearca sa te fortezi " la penetrare "
sau experimenteaza cu mana daca ma intelegi ce spunwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tai-o cu brisca.

| Zizzou a răspuns (pentru anonim_4396):

Taio tu sa vezi se intampla cv?

| Zahar_Fara_1993 a răspuns:

Pai am mai auzit cazuri din astea si intr-adevar e nasol rau...
poti incerca in continuare relatiile sexuale sau cum zicea persoana de mai devreme poti incerca si manual, dar mai simplu eu iti zic sa mai astepti