| frumusik18 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb si eu poza de profil?big grin helpbatting eyelashes funda la primulbig grin

Răspuns Câştigător
| SteauaNordului a răspuns:

Editare profil -> ai acolo schimba poza de profil - > browse si iti alegi tu ce vrei

7 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

De profil d p TPU? dai la editare date logare big grin si gasesti acolobig grin

daca e vb d hi5 vezi ca sus l poza scrie "setare ca fotografie de prfil"

fii mia explicita. l profil unde?

| ascovit a răspuns:

Ps: daca e vorba de profil de la TPU gasesti editare date logare in stangahee hee sus. mai jos de "vizualizre profil"

| anaid a răspuns:

Intrii la editare profil si gasesti in josul paginii

| anonimanonima a răspuns:

Editare Profil " si ai mai jos "Selecteaza imgine profil".

| anka95 a răspuns:

Dai pe "Editare profil" din stanga apoi la "Selectare imagine profil" "Choose..." si dupa ce ai ales poza dai pe "Salveaza profilul". Sper ca te-am ajutatbig grin

| nutzbreaker a răspuns:

Du-te la Editare Profil happy

| Lollάღ a răspuns:

Dai la " Editare Profil " si ai mai jos "Selecteaza imgine profil".