| Aℓex a întrebat:

Heii`! Azi am vrutt` sa imi schimb poza de profil (aia cu mingea nr.8) si mi-am pus alt, dar cand intru pe "Vizualizare profil" nu mi-o arata de ce? Help!sad Dau funda cat mai rapid doar lamuritima! P. S.:Voi vedeti poza la mine daca da cu ce?happy

2 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Mai ideea e ca dureaza putin (cam 24 de ore maxim )pana iti va schimba poza, dar sunt sigur ca daca astepti va merge.Acum, ai poza cu mingea nr8. fundabig grin?

| CosmiN7 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se reimprospeteze site-ul. cateva ore tongue sau o zi :-s laughing. oricum, la intrebare ti se vede imaginea cu o bila nr 8 xDDD