| ElenaGilb3rt a întrebat:

Cum pot sa intru in vorba cu baiatul de care imi place. Prima oara m-a bagat el in seama pe mess dar de atunci n-a mai facut-o. Cum as putea sa incep o conversatie cu el? FUUUNDA MARE!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru inceput dai un,, buzz,, si vezi daca raspunde... daca da, intreaba l ce face apoi restul vine de la sine

| ionutzul31 a răspuns:

Ii zici buna (cu un happy ), il intrebi ce face si gasesti un subiect de discutie... oricat de naspa ar fi.Baftawinking

| d33utza003 a răspuns:

Ii zici buna.il intrebi ce face...si apoi gaseste un subiect de discutie cum ar fi stare vremii sau sa ii dai o melodie si sa il intrebi ce parere are despre ea...totu va veni de la sine