| Fn1613 a întrebat:

deci baiatul de care imi place sta mai mereu pe invizibil si eu l-am mai bagat in seama i-am zis " cf?", mai multe si atunci el a vb cu mine dar el nu incepe conversatia deloc, am mai vb cu el d 2 ori atunci el a inceput conversatia dar fiindca mi-a cerut ceva si ultima conversatie am inceput-o eu. el de fel nu e genul de pers. timida adica ii place sa se bage in toate lucrurile ca si mine dar poate in dragoste e cam timid, si eu sunt la fel dar daca vad ca tot nu ma baga -n seama iau eu initiativa, dar m-am saturat sadin plus nu vreau sa creada ca-s disperata dupa el, si acum nu mai am motive ca sa incep o conversatie. adica poate el nu ma place si nu are chef sa vb cu mine, in concluzie spune-ti-mi si mie motive pentru. care sa intru in vorba cu el daca el nu o face, VA ROOOOG dau fundita pentru. cel mai bun si explicit raspuns! multumesc!happy happy happywinkingaa si scuze ca trimit intrebarea la categoria asta, dar acolo unde trebuia sa selectez categoria nu-mi aparea Dragoste&Sex... In fine! va rog ajutati-ma!crying multumesc anticipat! happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi se pare ca esti deloc disperata.Ai dreptate poate e mai timid in dragoste.Insa pentru a nu mai avea astfel de probleme si pentru a scapa de indoieli incearca sa vorbesti cu el fata in fata.Cu siguranta te vei lamuri daca te place sau nu. Daca nu va iesi nimic din asta vei sti macar ca ai incercatwinking

| Lora a răspuns:

Ia-te de avatarul lui, de status, arunca cate-un site cu niste frizuri si-ntreaba-l daca ti-ar sta bine sa te tunzi ca in acel site, nu stiu ce altceva poate ar fi mai bine sa-i spui direct ce anume vrei tu de la el daca el e timid si nu face nici un fel de miscare

| Dyutza_9075 a răspuns:

Buna! Poate cum ai spus tu este un baiat timid cu fetele si nu prea are curaj sa vorbesca cu tine, asa ca da-i tu putin curaj si gaseste diferite pretext, cere-i muzica, imagini intreaba-l diverse lucruri despre melodii, despre ceva ce te-ar interesa, inteaba-l ce zodie este, lucruri simple, pentru ca stii ca de la un lucru simplu se ajunge la un lucru mai complicat, nu? Eu iti urez succes, sper sa reusesti sa-i furi inimioara.

| alexandra_4363 a răspuns:

Draga mea, stiu prin ce treci, dar si lui ar trebui sa ii spui asta personal nu pe internet. Spune-eu la modul figurat si din tot sufletul.nu stiu ce sa iti mai zic. Sper sa iti fie de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site'ul invizibile pe mess si scrie-i id. Apoi iti apare happy daca e pe invizibil spune-i si uh. Scz ca intrrup dar... vreau sa te intreb ceva happy

| Sylar a răspuns:

In primul rand : MAI RESPIRA MAMA SI TU ...ai scris cea mai lunga fraza pe care am citit-o eu pe TPU.
In al 2 lea rand, daca lucrurile strau asa cum le descrii tu, eu cred ca nu are sens sa iti mai bati capul degeaba.

O zi buna in continuare!

| Fn1613 explică:

Apropo si vreau sa mentionez ca noi ne cunoastem de mici si am copilarit impreuna si de asemenea ne respectam reciproc. deci extisa si posibilitatea sa se fi plictisit de mine sau sa se fi obisnuit mai mult cu mine si atunci sa ma considere o prietena dar nicidecum altceva? va rog da-ti-mi si motive ca sa intru in vorba cu el, dar raspunde-ti-mi si la intrebarea asta! scuze daca v-am facut confuzi dar si eu sunt la fel laughing. multumesc! dau funda