| FlowerPower01 a întrebat:

Cum pot sa ma bag in seama cu el? Imi place de un baiat cu care doar ma salut...am fost prieteni cand eram mici, ne jucam impreuna dar ne.am distantat iar acum doar ne salutam. multumesc happy

3 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Paii, incearca sa te apropii de el thinking sunteti in aceeasi scoala? vorbestei pe facebook, intreaba-l ce face..joaca-te cu elwinking! Cred ca lucruriile vor venii de la sine :*! BAFTA :*

| ElenaDanielaE a răspuns:

Vorbeste cu el pe Facebook, gaseste multe subiecte ca sa vorbiti mai mult timp! laughing
Din cand in cand poti sa-i faci si cateva complimente!batting eyelashes

| Irinα a răspuns:

Pai.E destul de usor.
Incearca sa-i scrii cerandu-i ajutorul. Ceva la care sa se descurce.Ce poti sa-i cumperi unnui coleg de clasa sau ceva asa. Daca nu vrei, poti pur si simplu sa incepi o discutie:buna, ce faci? si apoi intreaba-l ce parere are despre ceva si o sa vezi cum se va inaripa o discutie.