| FlowerPower01 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. Cum pot sa ma bag in seama cu el? In fiecare dimineata ma intalnesc cu el cand merg la scoala si doar ne salutam. Nu stiu ce naiba am vazut la el dar nu mi-l mai pot scoate din cap si vreau sa ma bag in vorba cu el.
P.S.: cand eram mai mici ne jucam impreuna dar cu timpul ne-am distantat si acum doar ne salutam.
multumesc happy

4 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

Cand il vezi zambeste-i si fa-i cu ochiul. incearca sa fi cat mai sarmanta. asa ii atragi atentia, mergi de parca ai fi pe catwalk, zambeste tot timpul, mai intreaba-l ce mai face etc. happy sigur o sa ii atragi atentia. poate chiar daca o sa reusesti sa discuti cu el, aminteste de voi cand erati mici. happy

| corhaz a răspuns:

Opreste-l si intreaba ciao ce faci? restul vine de la sine

| casian_6565 a răspuns:

Eu as zice sa incepi tu sa vorbesti cu el, sa-i zambesti sa stai aproape de el, ai putea sa-l ei in brate, poate e mai timid si nu se asteapta ca tu sa-l placi sau ce stiu eu. succes

| Karolina05 a răspuns:

Pe linga asta ca il intrebi ce faci/Incearca de zi cu zi sa ii arati ca ai crescut o fata frumoasa si mindra de tine, baietilor le plac fetele mindre si destepte, nu incerca sa exagerezi tare scriindu-i prima....Trebuie tu singura sa incerci sa il indragostesti in tine