| Rebeca_1175 a întrebat:

Cum pot sa ma despart de un tip fara 'sa-l ranesc'?

Răspuns Câştigător
| L0vely a răspuns:

Nu sunt de acord cu celelalte raspunsuri! daca te desparti de un tip ar trebui sa ii arati respect, si ca ai demnitate privindu-l in ochi si explicandu-i ca intr-un cuplu exista 2 parti ce formeaza un intreg. daca o parte nu este fericita, pana la urma niciuna nu va mai fi fericitasad este logic! daca ii zici pe mess sau la telefon il vei rani foarte tare si vei da dovada de lasitatewinking succes!:*

4 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Nu poti big grin

dar gandeste-te asa : esti tu, sau el? cine sa sufere?

stiu. e egoist. dar eficient. si pentru el va fi la el intr-un final, pentru ca un are rost sa-l amagesti, doar ca sa amani "ranirea"

bafta

| protos87 a răspuns:

Nu exista despartiri fara a rani.

| aly_2338 a răspuns:

Dar dc vr sa te desparti de el? orice ai face tot ai sa-l ranesti, mai mult sau mai putintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...incearca sa-i zici pe mess sau la telefon.sau sa nu-l privesti in ochi. ii spui ca pur si simplu nu mai merge.si ii zici ca nu esti cea mai buna fata pe care o poate gasi. fa`l sa se simta mai bine dupa. spune`i ca veti putea ramane prieteni in continuare sau chestii in genu` asta.