| andreeabdr a întrebat:

Cum sa ma despart de el fara sa'l ranesc?

4 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Ii spui pur si simplu ca nu vreti ca relatia sa mai continue si ii spui si motivele. E cel mai simplu si n`o sa-l ranestiwinking`!

Baftaa`!

| bebelotz a răspuns:

Doamneee gresit si iar gresit, deci si de la capat laughing
In primul rand conteaza foarte mult ce simte el prntru tine pentru a putea mai apoi sa vorbim despre "fara sa'l ranesc" ala... Daca te iubeste indiferent de felul cum te vei despartii de el categoric ca suferii, in schimb daca nu te iubeste si nu insemni foarte mare lucru pentru el te va uita cu foarte mare usurinta. Aculta-ma pe mine ca si eu am trecut prin din astea, sentimentul conteaza cel mai multwinking succes!

| VanillaBl a răspuns:

NU.l mai suni si asta basta il eviti foarte mult te faci nevazutalaughing o sa treaca pestehappy Asa am facut si eu cu un baiat mi-am schimbat nr-u si ne.am intalnit dupa un an si deja ma uitasebig grin

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Ii spui ca te desparti de el, dar nu e vina lui