| Ramonaaaa a întrebat:

Cum pot sa ma despart de un tip fara sa il ranesc?straight face

Răspuns Câştigător
| madalina_5722 a răspuns:

Pentru el: uite ce e... faza e ca eu cred ca nu prea ne potrivim si ar fi mai bine sa ne despartim, nu e vorba de tine pentru ca tu esti chiar de treaba dar nu cred ca simt atat de multe lucruri pentru tine incat sa ramanem impreuna, de fapt cred ca ne-am intelege mai bine daca am ramane doar prieteni(asta as zice eu.mult norocwinking )

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Mergi pe principiul "sa regreti intotdeauna doar ce nu ai facut, nu ce ai facut", eu zic sa nu iti mai pui nicio intrebare.
"Dragul meu, relatia asta nu duce nicaieri. Stiu ca doare, ma doare si pe mine… dar nu mai pot trai asa" si dupa aceste cuvinte te duci si te avanti in noua ta viata. Curaj!

| Etelca a răspuns:

Pur si simplu ii explici ca nu o sa fi niciodata o scanteie intre voi, dar ii spui frumos nu pa-pa te parasesc si el va intelege

| Just kidding a răspuns:

Explica-i frumos, i-al incet, si da-i tot felul de motive f intemeiate :-s Spune-i ca ii un tip de nota 10, are merita altceva chatterbox si ca ii f de treababatting eyelashes

| daddu a răspuns:

Nu cred ca ne potrivim si nu vreau sa stam impreuna daca nu simt nimic pentru tine pentru ca nu vreau sa te ranesc. (CRED)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii demonstrezi ca nu esti exact ce cauta.Rogi citiva baieti sa te interpeleze direct sau telefonic cind esti cu el si te dai in stamba cu ei un pic sa vezi ca va bate in retragere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, of hai mai doar o zi si vrei sa ii dai papucii? Fi si tu mai blanda, acum ce nu mai are sau ce are? Gandeste'te cum te'ai simtii tu in locul lui, mai dai o sansa, nu o sa moara nimeni pentru una. Nu e frumos sa ne jucam cu sentimentele cuiva. Iagineazati ca inimalui e o buburuza care tu o strangi ft tare in mana, cum o sa se simta buburuza, in cazul de fata el?