| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma dezvirginez fara sa ma doara

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Nu cred ca durerea e ceva de speriat in cazul asta, pentru ca daca esti destuld e excitat, nu doare asa tare dupa ce deja s-a intamplat.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Fă anestezie!

| Felys a răspuns:

Nu o mai faci deloc si nu are ce sa te mai doara

| AlisPretty a răspuns:

Exista cazuri cand la baieti nu doare doearece li se rupe ata foarte greu sau chiar nu li se rupe. Am facut cu doi baieti virgini la unul l-a durut ca i se rupsese ata, iar la altul nu, nu i se rupsese ata.

| Pustiu_Jojo_Alex_1996 a răspuns (pentru AlisPretty):

Pai eu vreau sa se rupa ca asta inseamna sa nu mai fi virgin

| MicSiRau a răspuns:

In general la baieti nu doare, acum eu stiu.