| ursuletumagic a întrebat:

Cum sa dezvirginez o fata fara sa o doara dau funda?sad help me TPU pls crying(((

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Trebuie ca fata sa fie foarte excitata, si sa se gandesca la placere, altfel va fi un chin.

4 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Pai ai rabdare si fi bland ia-o incet

| CynicalCunt a răspuns:

Partea cea mai smechera e ca ai uitat ca ESTI fatarolling on the floor cum ba frate atata prostie?rolling on the floor radeti ma de ea!

| NoSmile a răspuns:

Buna. pai cred ca trebuie sa o iei usor,sa fii tandru, pasional. trebuie sa o faci sa simta din ce in ce mai multa placere. bafta. sper ca te-am ajutat. prea multe nu stiu, sunt virginawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva :-ss
O va durea putin dar apoi isi va revenibig grin
:*
Eventual sa incerci sa o iei usor si sa o faci foarte incet
Funda?puppy dog eyes