| maya_4030 a întrebat:

Cum pot sa-mi inchid contul aici?

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

"aleya" ai dreptate in cele ce afirmi, dar sunt de-acord si cu partea II-a a raspunsului de la "b3auty". Si eu am vrut sa ma retrag din cauza ironiilor sau a raspunsurilor date in "bascalie", dar am renuntat, mai merg catva timp...Parerea mea este sa-i ignori pe cei neputiinciosi in a pune o intrebare sau a da un raspuns si sa continui. Cu bine.

| dulshe a răspuns:

Roago pe raluca

| Notme a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu Raluca, din cate am inteles este "sefa". Ii trimiti un pm si iti rezolva problema, totusi, daca cauti sus la "Cauta intrebari sau raspunsuri" o sa gasesti cateva intrebari asemanatoare cu a ta.
Ce te-a motivat sa il stergi? poate mai bine nu intri pe el un timp si daca o sa ai nevoie de ceva, candva, aici o sa fim sa te ajutam. Ce zici?

| iiirrriiisss a răspuns:

De fapt intrebarea asta este cu alt scop ca in caz de ai vrea cu adevarat sa pleci de aici. ai pleca si punct, nu te-ar mai interesa daca ai contul sters sau nu.

| iiirrriiisss a răspuns:

Cu siguranta nu stiu nici jumatate din raspunsuri si te-as ruga frumos sa nu ma cataloghezi daca nu ma cunosti. Iar raspunsul de mai sus a fost unul cat se poate de sincer..Nu inteleg, cu ce te deranjeaza un cont (fie el deschis aiurea) daca nu-l mai folosesti?

| maryana5 a răspuns:

NU se poatewinking
vezi? simplu ca noapteawinkingwinking

| maya_4030 explică:

Iris, tu si inca altii cativa ca si tine care cred ca stiu toate raspunsurile ii fac pe multi sa le para rau ca si-au facut cont aici, vreau sa-l sterg pentru. ca nu mi se pare un site unde lumea chiar este bagata in seama, dai un raspuns si te fac apoi stupid si nu stii cine, nu vreau sa am cont deschis aiurea, lamurita?

| gaby_6279 a răspuns:

"vai te rog nu pleca" pleaca ma asteptati rugati sa nu plecati tot va molesiti pe voi mai sunt cateva intrebari asemanatoare ca voi ......mars acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai intri pe site cativa ani si ti se va sterge automatwinking