| Andreea_1209 a întrebat:

Cum pot sa-mi recapat fostul prieten?
Fundita...

6 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Spune-i ca iti lipseste ca i-a facut o greseala si ca nu trebuia sa te desparti de el ca inca il mai iubesti si vreti sa fiti impreuna...etc

| Anablondyi a răspuns:

Nu`i spui in niciun caz ca inca mai ti la el pentru ca o sa si`o ia in cap si o sa profite de toate fetele ca el e '' fat frumos'' :-J :-J cand stai cu el sau cu gasca in care e si el incepe sa pornesti o discutie intresanta si in discutia aia te folosesti putin de punctele lui slabe(daca ma intelegi) un fel de gelozie devil si evident mai pe la mijloc incepi sa flirtezi cu el :X:X

| Analya a răspuns:

Pai depinde de ce v-ati despartit... Da-mi mai multe detalii si iti spun big grin

| sweetgirl9 a răspuns:

Nu te gandesti ca poate exista un motiv pentru care v-ati despartit? adica nu cunosc situatia dar eu de obicei cand ma despart d eun biaat am motive bine intemeiate. incearcaa sa te imprietenesti cu el dupa sa nbati mici apropouri...vezi cum reactioneaza si o sa-ti dai seama atunci

| Andreeaaaaaa a răspuns:

Pai ar trebui sa vb cu el si sa il intrebi daca el mai simte macar o mica actractie fata de tine...si daca el iti spune macar un pic atunci poti sa vb cu el si sa ii mai spui si uh ca tia lipsit, ca uh inca il pmai placi

Stiu ca nu ti-am rasp de fundita:*. dar asta este Succes sa va impacati; X

| AndrelleWoulfe a răspuns:

Depinde cum te-ai despartit de el. laughing. Dar incearca sa te imprietenesti cu el la inceput. Dupa aceea lucrurile sigur o sa se incinga inapoi. big grin. Asa m-am despartit si impacat cu prietenul meu de 4 ori. La mine cel putin a functionat. laughing