| Emmo a întrebat:

Sall. Imi puteti spune cum sa imi recapat un prieten ca nu as vrea sa il pierd pentru totdeauna?!

Răspuns Câştigător
| soricelulRulz a răspuns:

Ii spui asta, simplu, ii spui ca nu vrei sa il pierzi, ii spui ca e important pentru tine, comunicarea e cheia

| Emmo explică (pentru soricelulRulz):

Merci asa o sa fac :* :*

3 răspunsuri:
| sophieLY a răspuns:

Hey!
Vorbeste cu el, explica-i ca iti pare rau daca ai gresit si ca tii mult la el. Nu pierzi nimic daca comunici cu el.
Bafta!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, vorbeste cu el si spune-i ca nu vrei sa-l pierzi, inprieteniti-va din nou