| narcyss72 a întrebat:

Cum pot sa-mi sterg contul de pe,, simpatie.ro"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe contul tau de pe site-ul simpatie.ro si te duci la setari.
http://www. simpatie.ro/index.php? page=faq&faq_section=2&lang=ro

| Adikspy a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cum pe ce dau ca nu merge

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu guma.

| Lupoae_Nofe_1988 a răspuns:

Site de socializare | Relatii si intalniri | Fete si Femei | Prietenii noi

Sunt Singur/a! iDarling.ro - te ajuta sa iti faci Relatii si intalniri, sa comunici cu persoanele din orasu tau pentru a-ti face Prietenii noi.
Sute de Fete si Femei dornice de o Relatie te asteapta. Cel mai avansat Site de socializare!

https://www.idarling.ro

| Sega_Mariana_1978 a răspuns:

Cum pot sa sterg contul de pe simpatie

| Ionutzz_Tîlvescu_1994 a răspuns:

Buna seara as vrea caut si eu o fata frumoasa

| masecla22 a răspuns:

Reclame subtile

| Varvarici_Gheorghita_1987 a răspuns:

Vreau sa-mi sterg acest cont

| Doru_Leu_1977 a răspuns:

Mergi la ajutor si ai stergere cont, oricum este cel mai mare site tzepar are conturi false facute de admini sa bage bani prostii