| Adikspy a întrebat:

Cum anulez contul de le simpatie.ro?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Asa este, trebuie sa le dai mesaj administratorilor, le spui ca nu mai esti curios, bagi acolo un motiv si iti sterge.
Dar daca lasi asa, dupa citiva ani il sterg aia automat, asa e si pe sentimente.ro

Trebuie sa dai mesaj lor, tiau si spus asta din cate vad.

| Adikspy explică (pentru Hyperion7):

Da când apăs pe cancel scrie sa dau mesaj la simpatie sau ceva și nu știu

| Hyperion7 a răspuns (pentru Adikspy):

Fă un screenshot și incarca-l aici și apoi trimite-mi linkul aici, pe TPU
https://imgbb.com/

| Adikspy explică (pentru Hyperion7):

Cs@phvsmt.com asta e mailul, daced ca se găsește asa pe google

| Hyperion7 a răspuns (pentru Adikspy):

Nu apare pe google