| zilog a întrebat:

Cum pot să sterg o intrebare pusă de mine aici!?
că nu mai găsesc butonul șterge
doream să îmi trimita link pe e-mail

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa o editezi si sa schimbi textul de genul... cum e vremea maine?

| zilog explică (pentru cristimihailov):

Asta mi-as dori sa gasesc si eu, de unde pot edita un raspuns dat de mine, de unde pot sa sterg un raspuns dat de miune, pentru ca eu consider ca am facut o mare gafa si acum as vrea sa il sterg

| zilog explică:

Dacă mai roade și pe alt cineva curiozitatea cum poate să șteară o intrebare pe care tot el a pus-o acesta este link-ul

https://www.tpu.ro/intrebarile-mele/

| DoarBogdan a răspuns (pentru zilog):

Exact de acolo, ai optiune de stergere. Apoi o sa iti vina un mail cu confirmarea ca vrei sa stergi intrebarea. (OBS: acel mail nu o sa vina foarte repede).

| zilog explică (pentru DoarBogdan):

știam tocmai asta spuneam și eu alților că am găsit și împărtăseam cu ei link-ul.
Acum rămâsese de găsit posibilitatea de a șterge ceea ce am comentat noi pe la întrebările altora! Sau posibilitatea de a edita ceea ce am comentat noi pe la întrebările altora!
mai rămâsese de găsit și posibilitatea de a edita întrebările puse d enoi ieri

( altă dată te rog să fii mai atent la ce îți cere omul
dacă îți cere o cheie de 6 tu să nu îi dai o cheie de 9 că îți dă cu ea în cap! sau dacă te pune să pui etichete la 20 de fire fii foarte atent cul îl faci pe 6 și pe 9 ca să se înțeleagă care este 6 și care este 9 pentru că altfel ia foc!)

| zilog explică:

EVRICA! AM GĂSIT ȘI CUM SE POT MODIFICA SAU STERGE răspunsurile pe care noi le dam altor participanti la discutii de pe acest forum!

https://www.tpu.ro/raspunsurile-mele/

| zilog explică:

Acum mă interesează DE UNDE POT EDITA întrebările deja postate!?
pentru că văd că o dată ce am editat o intrebsare pe care eu am postat-o in urmă cu câteva ore, a dispărut butonul prin care puteam să o editez, sau nu mai știu eu cum se poate ajunge la acel buton

| Yrem3119 a răspuns:

Mama, chiar ieri am cautat o gramada sa gasesc ceva sa sterg o intrebare laughing mersi laughing