| piticaaa_1938 a întrebat:

Cum pot sa stimulez un baiat? astept multe rasp :* funda:*

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cu inteligenta! Poti sa "domini" orice baiat daca esti desteapta, deci vei putea sa-l si stimulezi, nu numai sexual.Cand femeia de langa barbat este desteapta, poate fi "sursa" de inspiratie-in orice domeniu.

| cosmin21 a răspuns:

Cu numele Hannahmontana sigur nu o sa il stimulezi laughing

| MrsDraculescu a răspuns:

Auzi da cati ani ai?!
Hannah Montana, serios?!
1.schimba poza! ~ de preferat si numele!~
2. daca ai sub 14 ani la ce`ti trebuie?!

| turaboandy a răspuns:

Pai, incearca sa fi tu insuti, nu trebuie sa exagerezi nici la imbracaminte nici la comportament, pentru ca vei parea penibila.
Raspunsul il sti chiar tuhappy

| piticaaa_1938 explică:

Sincer. happy aveam nevoie de raspunsuri. nu de chestii gen schimba numele sau catsi ani am. am destui am, nu sub 14. laughing cu vreo 3 mai mlt.batting eyelashes. si sexual ma refer! tongue