| elyfel a întrebat:

daca verifici pe cineva din lista ta de mess pe site-uri de astea invisible si vezi ca persoana e online dar tie in lista iti apare offline ce inseamna

Răspuns Câştigător
| kitty00 a răspuns:

Dacă te-a şters din listă la numele său îi apare id.ul. De exemplu să spunem că id-ul e "varza123" si la contacte îţi apare " varza sau varza varza" e bun, încă mai esti în lista lui. Dacă îţi apare "varza123" înseamnă că te-a şters.

2 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Că persoanei respective i s-a acrit de tine şi ţi-a dat numai ţie să apară offline. Poţi încerca şi tu asta dând click pe id-ul personei respective şi sub avatar spune "You appear offline (online) to this contact ". Înţeles?

| elyfel explică (pentru kitty00):

Da,da cum imi dau seama daca m-a sters? mai apare in lista mea daca m-a sters

| kitty00 a răspuns (pentru elyfel):

Dacă te-a şters din listă la numele său îi apare id.ul. De exemplu să spunem că id-ul e "varza123" si la contacte îţi apare " varza sau varza varza" e bun, încă mai esti în lista lui. Dacă îţi apare "varza123" înseamnă că te-a şters.