| alexalx1234 a întrebat:

Cum pot scăpa de emoții atunci când vorbesc cu o fată chiar și prin mesaje? De fiecare dată când îmi dă ea mesaj sau îi dau eu, am palpitații la inimă și nu e prea plăcut.

62 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Dumnezeule...e doar o fata. Nu te mananca

| TFL007 a răspuns:

Ce s ar intampla daca ai fi fața în fata cu ea laughing)

| alexalx1234 explică (pentru TFL007):

Nu voi fi că e din alt oraș

| alexalx1234 explică (pentru Drimmero):

Traume din copilărie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să îți bată inima repede este normal dacă îți place de ea...iar emoțiile sunt ceva pozitiv, ca sarea în bucate (dacă sunt prea multe, atunci nu e bine)... big grin

| alexalx1234 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred că emoțiile sunt pozitive atunci când mai ai puțin și leșini din cauza palpitațiilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Știu cum e... laughing Încearcă niște exerciții de respirație.

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Cu cat vorbesti cu mai multe fete si devine ceva obisnuit si mai putin special, cu atat o sa ti se para o banalitate si o sa-ti treaca emotiile.

| alexalx1234 explică (pentru StefanChriss):

Abia vorbește o fată cu mine, ea fiind din București, eu din Constanța, dar vorbește extrem de sec. Cele din Constanța mă ignoră complet.

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Ba vere cauta-ti una din constanta si da-mi-o mie ca-s din capitala smug

| StefanChriss a răspuns (pentru alexalx1234):

Vine si randul tau, no worries laughing. Pana atunci, tu continua sa vorbesti, cu cat o faci mai mult, cu atat te obisnuiesti si trec emotiile.

| alexalx1234 explică (pentru Chetniks):

Că și găsesc una în Constanța care să vorbească cu mine. Cele ok sunt luate, iar restul sunt cu nasul pe sus.

| alexalx1234 explică (pentru StefanChriss):

Cum doamne iartă-mă să vorbesc cu ele dacă cele din orașul meu mă ignoră complet, iar cele din alte orașe vorbesc sec?

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu e vina ta ca mandrele considera ca trebuie sa ai un fizic placut pentru a purta o discutie.

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Si tu esti convins ca merita sa iti irosesti timpul cu persoane cu care cel mai probabil nu vei rezona niciodata?
Sunt persoane care sunt geniale si nu sunt bagati in seama din cauza fizicului, e trist.

| alexalx1234 explică (pentru Chetniks):

Nici fata aia care îmi răspunde sec nu are cine știe ce fizic, dar se pare că toate sunt după bani și fizic.

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Sincer imi pare rau de situatia in care esti, nu te contrazic.Mai mult dupa fizic decat bani.

| alexalx1234 explică (pentru Chetniks):

Ce să mai faci? Când ești un om bun ești luat de fraier de absolut oricine.

| TFL007 a răspuns (pentru alexalx1234):

Felicitari ca ai ajuns cel putin sa mentii o conversatie cu o fata, unii nu avem asa ceva ani de zile

| TFL007 a răspuns (pentru alexalx1234):

Vezi sa nu se termine totul cand faceti schimb de poze

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Evident apare frustrare, suparare si alte stari d-astea, priveste si partea buna, mai bine sa iti pierzi timpul cu cineva care te va aprecia pe tine decat cu cineva care te apreciaza pentru cum arati.
De asta nu merita sa mai ai bunatate.

| alexalx1234 explică (pentru TFL007):

Degeaba am menținut o conversație dacă nu a dus nimic. M-am săturat de fițele lor.

| alexalx1234 explică (pentru Chetniks):

Nu am ce fată să găsesc în Constanța care să mă aprecieze.

| Chetniks a răspuns (pentru TFL007):

Cat de des ti s-a intamplat?

| TFL007 a răspuns (pentru alexalx1234):

Ce ne facem vere cu basinoasele astea, au figuri si pe timp de coronavirus

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Stiu cum sunt gagicile pe acolo, totusi exista o sansa fff mica sa gasesti

| TFL007 a răspuns (pentru alexalx1234):

Stai linistit vin-o in capitala sa vezi acolo cum e, cta e pistol cu apa

| alexalx1234 explică (pentru Chetniks):

Nu am nici cea mai mică șansă. Nu ai ultimul model de iPhone, o vilă luxoasă și nu știu ce mașină, nu ai nici noroc la fete.

| Chetniks a răspuns (pentru alexalx1234):

Stiu persoane care sunt sarace dar sunt mai ok fizic si au reusit sa aiba o partenera, principalul criteriu la care se uita o tipa e fizicul, daca esti acceptabil intervine si restul.

| TFL007 a răspuns (pentru alexalx1234):

De frate, niciunei fete nu i-ar convenii sa stea cu un sarantoc daca stai sa o gandesti la rece