| RedDany a întrebat:

Cum pot scapa de o fata? ei ii place de mine iar mie nu, e urata asa cred eu!

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Ah...stiu cum e straight face, eu le spun ca sunt indragostit de alta fata si nu mai am ochi pentru altele si continui sa ma comport frumos cu ele big grin. Asta e un mod elegant de a da jet tongue.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O ignori si te va lasa impace.

| NatureSelf a răspuns:

I zici clar, mai mult ca sex si pat, nu vreau de la o fata ca tine.

| Rockart a răspuns:

Şi dacă e urâtă nu merită o şansă?
Spune-i că ai prietenă.

| adelaadelaadela a răspuns:

E hai nu fi rau. fiecare e frumos in felul lui! da si ea ar putea sa se uite in oglinda, si apoi la tine! ma rog...

| AGentulP a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa se f*ta cu tine si daca vrei ardeo si las-o laughing

| MarijuanaCannabis a răspuns:

Spune-i ca e urata si ca nu o suporti WTF ce e asa greulaughing