| DoDo38 a întrebat:

Mie imi place de cineva si lui ii place de mine se da pe langa mine. Si cand e cu o fata zice ca nu ii place de mine k sunt urata etc... Ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| adytza0700 a răspuns:

Probabil o spune de rusine, crede-ma stiu ce zic
Dai fundita?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este hotărât în ceea ce vrea să facă, dacă vrea să facă ceva!
Pa, pa.

| zuzunea a răspuns:

Nu e baiat serios.Doar flirteaza cu toate fetele,.Sau daca ai auzit de la fetele cu care vorbea. poate sint geloase.intreaba-l daca e adevarat.Sau gaseste un baiat bun.E mai greu de gasit.Dar asta iti va aduce fericirea.

| EuRaspund_5168 a răspuns:

Suntem in aceeasi situatie...

| DoDo38 explică:

Zuzunea----> Faza e ca l`am intrebat si isi cere scuze etc... Sii pe urma azi l-am vazut in pauza k o imbratisa pe ce`a mai buna prietena a mea si cand m`a vazut si-a cerut scuze si eu i-am dat o palma si dupa scoala a spus sa iesim in oras. Si a mai chemat niste fete si ne-am luat un suc si pe urma l`am baut... Si am mers in parc si ne-am jucat adevar provocare sau % Si nu mai era loc pe banca si a chemat`o pe una sa stea pe genunchi lui si mie m`i-a zis sa ma duc pe banca din fata lorstraight face E normal?rolling on the floor

| catalinbvc a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt doua optiuni: 1) vrea doar sa faca dragoste cu tine. 2) vrea sa te faca geloasa. (Sincer sper sa nu fie punctul 1; desi...)