| marialungu a întrebat:

Cum poti agata un baiat timid?big grin

11 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Nu poti agata un baiat timid pentru ca el nu pune botul la orice dume. Trebuie sa faci pe fata serioasa (daca nu chiar esti) si daca te place, te place oricum, fara sa mai depui eforturi

| ReiVaN a răspuns:

Il intimidezi.
Daca e timid e obisnuit sa ia bataie, intimidarea o sa mearga happy

| cristi1995 a răspuns:

Faci tu primul pas.simplu.

| FesCuDungi a răspuns:

Faci tu primul pas, dar sa ii dai siguranta, sa nu creada ca e vrajeala, sau chestii de genul!

| marialungu explică:

Cum? cum sa incerc convorbirea?

| neutrino a răspuns:

Fetele se agata, nu baietii. Acestia se pacalesc, daca fata este putin inteligenta si sireata.

| Jakoban a răspuns:

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Jakoban a răspuns:

rolling on the floor)

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))@@@@@@@@@@@@##############33333333333

| RedDany a răspuns:

Poti sa-i spui ce simti pentru el si gata

| sTeFy009 a răspuns:

Ini spui ca il iubesti sau il placi si vezi cum reactioneaza:Xbig grin:*