| ColorfullColors a întrebat:

Cum poti face diferenta dintre situatia in care unui baiat nu ii pasa sau e foarte timid?

Răspuns Câştigător
| simiiii a răspuns:

Cand unui baiat nu-i pasa are un aier din acela ironic, iar cand un baiat e timid, se inroseste, si se cam balbaielaughing.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Fate ca plangi la el si spune-i ca il iubesti chestii din astea daca este timid (automat sentimentalist i guess isnt't?) te va lua im brate si va face orice sa te calmeze daca nu ii pasa, o sa zica cateva din astea in sictir "hai ubii numa plange" si etc... si daca este super-timid nu merita spune isa se schimbe sau CIUS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii spui ca-l iubesti si faci sacrificii, iar el prin atitudinea lui sictiritoare iti demonstreaza ca il doare in rect, cand el trece peste toate astea si face totul parca impotriva ta, ca sa te raneasca.
Iar legat de timiditate...in dragoste si fata de persoana iubita, cam greu si imposibil sa fie cineva timid, cred eu. Poti fi mai tupeist decat sa spui "te iubesc"? Nu stiu, asa cred eu. Poate gandesc gresit.