| PAULsighet a întrebat:

Ce trebuie sa faca un baiat pentru a agata repede o fata?

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

Poi din momentu in care te bagi cu ea in seama sa-ti alegi cu cap cuvintele.Sa nu vorbesti mult si prost, sa te balbai sau sa deschizi subiecte plicitisitoare, care s`o irite sau care te fac sa pari fraier in fata ei.Vezi si tu ce ii capteaza atentia...iti dai seama pe parcursul conversatiei. Dar nu incearca foarte multe subiecte pana iti dai seama ca pe urma se plictiseste de tine si eventual iti da cu flit. Daca ai pus ochii pe una anume nu te duce direct pe ea...mai intai exerseaza pe altele in tramvai, metrou, la semafor, pe str, in parc pana prinzi shpiluwinking si cand esti ready hit the big onewinking aaa si sa nu te grabesti cu obtinerea id`ului sau nr de tel shame on you mai bine ii ceri id`u decat nr de tel...ai mai multe sanse asa si pe urma pe mess vezi cum se scaldawinking

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Repede, repede vrei?
Pai, in primul rand, sa nu fie grosolan, sa aiba si unele gesturi de gentleman, dar sa fie si ingrijit.

auran
| auran a răspuns:

Sa fie manierat si in acelasi timp hotarat!

| andreea_8479 a răspuns:

Nu trebuie sa faci prea multe
o fata t place pentru felul tau de afi, pentru felul in care ii zambesti, in care t poti cu ea, in care vorbesti etc
nu trebuie sa t prefaci sau sa faci un efort prea mare
daca o placi at demonstreaza iwinking

| dyav0litza a răspuns:

Sa se comporte frumos, sa arate cat de cat bine, sa fie atent cu ea si de ce nu si cativa bani in buzunar?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa'i zambeasca frumos thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i zica asa; macati-as, da si tu o bere, ca am o foame, de n-am unde sa dorm la noapte. daca ea vrea sa fie agatata? va pune botul cum se zice in jargon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie hotarit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat trebuie sa aiba grija si ca sa poata agata o fata trebuie sa bage propriile metode dar foarte incet pentru ca ea sa se poata obisnuii...nu exagerati cu metodele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii arate ca o iubeste si sa ii spuna asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repede se agata pe centura laughing