| Aldutssss31 a întrebat:

Cum poti ajunge la orgasm cand te masturbezi(fata)? Voi fetelor ce metode folositi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetul pe clitoris, daca vrei sa obtii un orgasm clitoridian, find virgina, sau
Cu un falus electric, cand vrei sa obtii un orgasm vaginal, in lipsa unui penis adevarat, sau a unui barbat incapabil, sa-ti produca orgase vaginal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Unele femei (nu toate) deseori pot/reusesc sa ajunga in stadiul in care pot sa experimenteze si savureze starea de orgasm in urma masturbarii clitoridiene sau intravginale prin metoda ''degetica'' sau folosind ''scule'' performante : vibrator, dildo, margele, etc, etc. Multa sanatate!
https://www.romaniatv.net/......64984.html

| mihai69 a răspuns:

Cu jetul de la duș ai încercat? E cel mai sigur mod să ajungi acolo.