| TsunamiiiYay a întrebat:

Cum poți ajunge la orgasm?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Elena_1976 a răspuns:

Citind asta si imitand, e o varianta: Degetul mijlociu îşi făcuse loc interiorul umed, excitat. Cu cât intra mai mult suspinam tot mai profund. Mă bucuram de fiecare centimetru ce intra...
https://jurnalblondasexy.wordpress.com/2018/10/01/in-asteptarea-sotului/

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incet si cu rabdare.

| MishuD a răspuns:

Prinde capul iubitului între picioare și tine-l acolo pana simți ca te încălzești toată, gemi ușor si simți vum trenuri toată

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hmmmmmmmm
hmmmmmmm
hmmmmmm
hmmmmm
hmmmm
hmmm
hmm
hm
aaa

cam asa

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca vei accesa si viziona filmuletele prezentate in urmatorul articol :
http://www.romaniatv.net/......64984.html
Iti vei da seama garantat. Multa sanatate!

| Frank51 a răspuns:

Produci o extorsiune al unui ligament intr-o apa.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Cu mașina?

| Tranconoid a răspuns:

1. Deschizi dictionarul
2.Dai la pagina cu cuvantul tau
3.Boom ai ajuns la orgasm

| Nadeko a răspuns:

Bună! Până acum, nu ai primit niciun răspuns serios, sper să te ajute al meu. Mergând pe intuiția mea feminină, cred că ești fată. În primul rând, trebuie să știi că sunt mai multe tipuri de orgasm. Principalele tipuri ar fi cel clitoridian și cel vaginal. Orgasmul clitoridian este cel mai frecvent și cel mai intens. Majoritatea femeilor au nevoie de o anumită stimulare clitoridiană pentru a ajunge la orgasm. Stimularea poate fi manuală sau orală. Unele femei găsesc că e mai ușor să se excite prin mișcări tandre, blânde, urmate de mișcări puternice și rapide. Altora le place doar atunci când mișcările sunt fie numai tandre, fie numai puternice. În mod clar, trebuie luat în considerare faptul că majoritatea femeilor au orgasm în timpul stimulării manuale sau orale a clitorisului și nu în timpul penetrării. În concluzie, dacă dorești să ajungi la orgasm, o poți face prin autostimulare sau prin contact sexual.