| tpu07808 a întrebat:

Daca te masturbezi si ajungi la orgasm te poti dezvirgina singura?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sepinde ce metoda folosesti pentru masturbare.

| Anca a răspuns:

Esti fata sau baiat? Ca altfel nºam cum saºti raspund.

| Anca a răspuns:

A ok scuze, nºam citit atent intrebarea. ( singura)

Da, te poti dezvirgina singura, daca iti introduci vreun obiect in vagin. Cu un deget nu poti.
Deci nu orgasmul te dezvirgineaza big grin, ci penetrarea.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Depinde cat de "adanc" te masturbezi - daca esti fata.
Daca esti baiat, dezvirginarea este doar psihologica, "ața" fiind posibil sa nu se rupa de la prima penetrare.

| roxy_5007 a răspuns:

Mai va rog mai cititi si voi despre dizvirginare deoarece dizvirginarea nu consta in himen daca nu ai facut sex niciodata vei fii virgina poti sa bagi si 1001 de degete ca toti virgina ramai pana faci sex. Cauta pe google sa vezi ca virginitatea unei femei nu consta in himen

| eu_5214 a răspuns:

Nu cred ca poti,,, dar imi zice cineva sh mie cum te exciti singura plz:*